Home

Fotografická soutěž příroda

Zapojte se do našich fotosoutěží a vyhrajte pěkné ceny! Celoroční soutěž: FOTOSTART - 7. ročník Termín soutěže: červenec 2020 - květen 2021 Co můžete vyhrát: účast na výstavě vítězných prací, slevové poukazy na kurzy fotografie či na nákup služeb v CFŠ ap. 7. ročník soutěže FOTOSTART je již v plném proudu - začít můžete kdykoliv Fotografická soutěž Příroda kolem nás 2019; Semináře vedoucích VKM; Vyhodnocení fotografické soutěže Příroda kolem nás. 15.1.2019 vyhodnotili zástupci zúčasněných svazů fotografie zaslané do soutěže. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách všech svazů a vítězové budou pozváni na výstavu NATURA VIVA.

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční fotografická soutěž na téma Příroda trpí Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční fotografická soutěž. Pro tento rok je zvoleno téma Příroda trpí. Organizátorem je Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky, spolu s partnery Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým. Tématem soutěže je: příroda trpí. Zúčastnit se mohou žáci a studenti od 10 do 20 let. Soutěž probíhá od začátku dubna do konce roku 2020. Fotografie budou vyhodnocovány ve svou skupinách. Zvlášť základní a střední školy Fotografická soutěž Příroda kolem Nás 2018 - výsledky 15.1.2019 vyhodnotili zástupci zúčastněných svazů fotografie zaslané do soutěže. Vítězové budou pozváni na výstavu NATURA VIVA 2019, kde jim budou předány diplomy a ceny. více --> Fotografická soutěž Příroda kolem nás na téma téma Příroda trpí. Od 1. 4. do 31. 12. 2020. Pro studenty . Pro každého . Tradiční soutěže, na které se můžete těšit zase v roce 2021

15.10.2020 - 18.12.2020 právě probíhá Soutěž Vkládat fotografie můžete do 15. 12. 2020. Vítězové na 1.-3. místě získají cenu Fotografická soutěž . Fotosoutěž 2019 se zahajuje 1. srpna 2019. Poté zkontrolujte, zda zde nejsou aktualizovaná pravidla, kategorie a ceny. Mezitím si užijte naše galerie loňských vítězů níže. Příroda ve vlastních slovech . Zeptali jsme se, co pro vás příroda znamená - a vy jste odpověděli. Obecní vítězové 201 V 25. ročníku mezinárodní fotografické soutěže Nature Photography MontPhoto 2020, která je otevřena amatérům i profesionálům z celého světa, se letos sešlo přes 14 tisíc snímků ze zhruba 70 zemí. To je vskutku reprezentativní kolekce, z níž už jsou vybrány ty nejlepší Pomalu, ale jistě nás čekají přípravy na nejkrásnější období roku - Vánoce, ale vzhledem k aktuální situaci je budeme slavit bez početnějších setkání a spíše v tichosti.Podobně je to i s cestováním, a proto jsme se rozhodli vyhlásit speciální československou fotosoutěž na téma Rodný můj kraj, kde máte možnost zachytit krásy svého okolí fotografická soutěž. 42. roČnÍk fotografickÉ soutĚŽe tÝkÁ se to takÉ tebe 2020. aktuÁlnĚ: zveřejnili jsme vyhodnocenÍ fotografickÉ soutĚŽe 2020. vÝstava fotografickÉ soutĚŽe se konÁ 6. Června v 17 hodin v redutĚ..

Mezinárodní fotografická soutěž odstartuje na Mezinárodní den ptactva.: Duben je měsícem, kdy se na svá hnízdiště vrací většina stěhovavých ptáků. A 1. duben je dnem, kdy si po celém světě připomínáme Mezinárodní den ptactva. Symbolicky právě tento den startuje mezinárodní fotografická soutěž Moje první pozorování

Soutěž FOTOSTAR

Fotografická soutěž Příroda kolem nás 2019 - Český svaz

Královská geografická společnost v Londýně vybrala pro letošní rok 26 nejkrásnějších snímků divoké přírody. Není to náhodný počet: každých 26 minut kvůli pytlákům zahyne ve volné přírodě jeden slon. Fotografie mají zvýšit povědomí lidí o tom, co všechno stojí za úbytkem ikonických divokých zvířat Fotografická soutěž Nebeské kouzlení probíhá od 21. srpna 2019 do 2. února 2020. Autor: Knihovna Mokré. Knihovna U Mokřinky ve spolupráci s Českou astronomickou společností, pardubickou hvězdárnou, Hvězdárnou Žebrák a fotografem Petrem Horálkem vyhlašují fotografickou soutěž s názvem Nebeské kouzlení Fotografická soutěž Příroda kolem nás. Soutěž je určena pro žáky 10 - 20 let. Soutěž proběhne od 1. 4 - 31. 12. 2020. Každý účastník zašle maximálně 3 fotografie. Fotografie budou rozděleny do dvou skupin - základní škola a střední škola. Soutěžní fotografie budou soustředěny na facebookové stránce. Fotografická soutěž Our world is beautiful, kterou uskutečnil evroý lídr na poli poskytovatelů fotografických služeb a online tiskových služeb jako nástupce soutěže Europe is beautiful (2013), se dočkala enormního ohlasu. Kolem 11 800 vášnivých fotografů z 18 zemí zaslalo přes 94 000 fotografií v.

Fotografická soutěž Příroda kolem nás - Český svaz včelař

- Soutěž Mladý zahrádkář - kategorie pro juniory - test pro juniory 2020-2021 - test pro juniory 2019 - test pro juniory 2018 - test pro juniory 2017 - test pro juniory 2016 - Výtvarná soutěž . Okresní kola - Fotografická soutěž - Floristická soutěž - Příroda kolem nás - Další akce; Zahrádkářské muzeum; Výstavy. Jetzt teilnehmen am CEWE Fotowettbewerb zum Thema CEWE Photo Award 2019 und attraktive Preise gewinnen! | Wettbewerbslaufzeit: 17.05.2018 - 02.06.201

Fotografická soutěž Příroda kolem nás ČMM

Fotografická soutěž Pohlednice z mého vesmíru od 16. července 2018 do 3. února 2019. Autor: Knihovna Mokré. Knihovna U Mokřinky ve spolupráci s fotografem a Petrem Horálkem, Českou astronomickou společností a pardubickou hvězdárnou vyhlašují fotografickou soutěž s názvem Pohlednice z mého vesmíru Příroda mi nesluší. Fotografická soutěž pro občany měst Vítkova a Kalety vč. jejich místních částí. Vyhlašovatel soutěže: Město Vítkov. Partner soutěže: Miasto Kalety . Téma . Životní prostředí na území měst Vítkov a Kalety vč. jejich místní částí a okolní přírody - lesů, luk, ovzduší, vody apod Fotografická soutěž na téma Příroda v Ralsku a zaniklá místa probíhá od 1.9.2015 do 31.10.2015 a dává prostor všem, kdo chodí do tohoto regionu a chtějí se podělit o zajímavé fotografie a třeba i vyhrát dobré ceny.1. místo 1000,- Kč. 2. místo kniha Zaniklé obce kolem Ralska. 3. místo Ralsko na starých pohlednicích. Příroda se usilovně snaží nás chránit a pomáhat nám v našem každodenním životě - to je často nedoceňovaná skutečnost. Příroda ale v našem životě hraje klíčovou roli - poskytuje nám čistý vzduch a pitnou vodu, oblečení, potraviny a materiály pro stavbu obydlí. Mezi další méně známé přínosy patří například důležitá role přírody při. Fotografická soutěž Divoká příroda. NaturePhoto.cz a Magazín Příroda vyhlašují soutěž Divoká příroda o nejlepší fotografii divoké přírody. Pošlete svůj nejlepší snímek zachycující chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Autoři nejlepších snímků dostanou roční předplatné magazínu Příroda a.

I v letošním roce je tu pro vás fotografická soutěž časopisu Naše příroda, do které můžete posílat své snímky z české či slovenské přírody. Fotíte rádi? Tak se s námi o vaše povedené fotografie určitě podělte! Novinkou oproti minulým ročníkům fotosoutěže je rozšíření počtu soutěžních kategorií, kterých je pro vás připraveno hned pět: 1. Fotografická soutěž PŘÍRODA OBJEKTIVEM FOTOAPARÁTU. Author: sejdar Created Date: 7/15/2020 10:01:30 AM.

Fotografická soutěž na téma Příroda kolem nás. Posted on 12.12.2018 12.12.2018 by Petr Seidler. Ve čtvrtek 6. 12. 2018 proběhla v DK Akord v Ostravě-Zábřehu vernisáž fotografií, na které byly vyhodnoceni nejlepší fotografové devátého ročníku fotosoutěže Příroda kolem nás. Na vernisáži vystoupila talentovaná. Fotografická soutěž Příroda a lezení: Lezecká Revue a časopis Montana vyhlašují fotografickou soutěž Příroda a Lezení. Pro letošní ročník jsou připravena tato základní témata: Hory a příroda (krajiny, panorama) Lezení (člověk a hory, skály, bouldery Smějící se koza či tančící kočka. Světová fotografická soutěž Mars Petcare Comedy Pet Photography Awards vyhlásila finálové fotky. Mezi vtipnými obrázky domácích mazlíčků je i snímek řehtajících se koní z Česka. Všechny finálové fotky jsou k vidění na stránkách soutěže. Do letošního druhého ročn Fotografická soutěž Příroda mi nesluší Výtvarná soutěž Vím, kam s ním Třídíme v koupelně; Horniny a flóra v česko-polském příhraničí; Integrovaný regionální operační program; Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR; Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR; Ministerstvo vnitra ČR; Ministerstvo. ..tak bude vypadat soutěž Zdravá a nemocná příroda v letošním roce . Pardubice, 8. ledna 2014 - Současně s dnešním vyhlášením výsledků výtvarné soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje za rok 2013 byl spuštěn i ročník další

Fotografická soutěž Věda je krásná se zrodila na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, 1. kolo proběhlo v roce 2009, s perspektivou každoročního opakování. Po enormním úspěchu prvních ročníků jsme však dospěli k poznání, že by byla velká škoda nechávat si všechno to krásno pro sebe, a proto působnost soutěže postupně rozvíjíme Věda pro Zemi - soutěž Národního zemědělského muzea pro studenty VŠ, do 31.8.2020 . Pro každého. Lidé zavřeni, příroda otevřena - fotografická soutěž OSN do 15. 9. 2020. Fotosoutěž Český les - do 15. 9. 2020. Fotosoutěž Naše příroda 2020 - do 11. 10. 2020 . Tradiční soutěže, na které se můžete těšit zase v.

Fotografická soutěž pro studenty o hodnotné ceny

 1. Co dříve hranice rozdělovaly, příroda dnes spojuje. Fotografická soutěž - Zelený pás Evropy. Foto. Alexander Schneider. Fotografická soutěž pořádáná informačními středisky Europe Direct: Soutěžní fotografie by měly zachycovat přírodu, dějiny a kulturu příhraniční České republiky, Horního Rakouska a Bavorska.
 2. Stáhněte si: Podrobné propozice XX. ročníku soutěže Příroda kolem nás (295,14 KB) Soutěžní kategorie: 1. děti do 6 let (MŠ) 2. děti 6-8 let (1.-2. ročník) 3. děti 9-10 let ( 3.-4. ročník) 4. děti 11-12 let ( 5.-6.ročník) 5. děti 13-15 let ( 7.-9.ročník) Vyhodnocení soutěže: Soutěž bude posuzovat odborná porota.
 3. Zřejmě nejzábavnější fotografická soutěž světa, tedy Comedy Wildlife Photography Awards, zveřejnila 44 snímků zvířat v zábavných situacích. Právě tyto záběry, které najdete v naší fotogalerii, letos postupují do finále. A pořadatelé navíc letos přidali i tři videa. Pojďte se podívat
 4. 9. července byly vyhlášeny výsledky soutěže Praha fotografická 2020. V silné konkurenci 96 autorů v celkem šesti kategoriích uspěli např. Petr Machan, Pavol Kmeťo nebo náš lektor Kevin V. Ton. Vybrané snímky od 75 autorů letošního ročníku pak můžete až do 14. 8. obdivovat na Staroměstské radnici
 5. Soutěž pro děti a mládež. Soutěž v časopise chovatel. Listopad 2020; Říjen 2020; Září 2020; Srpen 2020; Červenec 2020; Červen 2020; Květen 2020; Duben 2020; Březen 2020; Únor 2020; Leden 2020; Soutěže v jiných časopisech; Soutěž Příroda kolem nás; Fotografická soutěž; Literatura. Studijní materiály; Fotogalerie.
 6. Fotografická soutěž pro děti a mládež Příroda očima dětí Již druhým rokem pro přátele včelařství, rybářství, myslivosti, chovatelství i zahrádkářství připravuje Střední odborné učiliště včelařské-Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky

Příroda kolem nás - Český zahrádkářský svaz, z

FOTOSOUTĚŽE. Poslední úpravy: 01 April 2016 00:59:38. Fotosoutěž IFWP . Fotosoutěž Zlatý jelen Slávy Štochla . Fotografická soutěž pro fotokluby v Č Fotografická soutěž. Fotografická soutěž Podzimní příroda ve všech jejích podobách. A pro Vás kreativní nabízíme i Volné téma. Zúčastnit se může každý žák (učitel) naší školy. Poslat můžete maximálně 2 fotografie a v mailu uveďte své jméno a příjmení, třídu Czech Press Photo je tradiční fotografická soutěž, která má ctižádost být přehlídkou současného obrazového žurnalismu. Je platformou pro zveřejňování osobních svědectví všech fotografů. Cílem soutěže i výstavy je snaha motivovat fotografy v rozvoji fotožurnalism Vyhlášení ročníku 2011. Pardubice, 13. prosince 2011 - Na 1600 obrázků, koláží a grafických návrhů se sešlo v letošním ročníku výtvarné soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje.Předškolní a školní děti i studenti tak svým zájmem téměř dvakrát překonali loňský rekord a vytvořili největší výtvarnou soutěž v České republice Muzeum Vysočiny Jihlava ve spolupráci s Krajem Vysočina vyhlašuje od 15. července fotografickou soutěž s názvem Příroda a krajina Vysočiny. Fotografové mohou své nejzdařilejší snímky zasílat až do konce června příštího roku. Na nejoriginálnější autory čeká finanční odměna, pro mladé talenty do 18 let budou.

Fotografická soutěž pro žáky a pracovníky školy. ICT. SOUTĚŽ! Pošli fotku ze svého mobilu ze zahrady, z lesa, z přírody... Začíná krásné roční období, příroda se probouzí, ptáci se navrací z teplých krajin zpět k nám, vše začíná rašit, pučit a kvést Zpříjemněme si tyto dny alespoň pěknými. PRAHA FOTOGRAFICKÁ 14. ročník mezinárodní soutěže pro všechny fotografy Prahy s následnými výstavami vítězných a vybraných snímků. Soutěž a výstava Praha fotografická každoročně přináší fotografický pohled na město jak od jeho obyvatel, tak od návštěvníků z domova i ciziny Ceny do soutěže věnovaly společnosti Nikon, Ospap a Bohemia sport. Fotografická soutěž byla součastí projektu Není les jako les spolufinancovaného z Evroého sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Jak vypadají vítězné fotografie se můžete podívat níže. Les a příroda

NEJ snímky českých fotografů: hory, člověk a příroda

Fotografická soutěž skončila. O pokračování soutěže budeme informovat. Ochrana osobních údajů. Ochana osobních údajů se řídí dle tohoto dokumentu. Kategorie: Soutěžní snímky budou oceněny v těchto kategoriích: Příroda; Architektura; Zábava; Porota: prof. Zdeněk Bělohlav, VŠCHT Praha; Vojtěch Hájek, fotograf. Pokračování snahy o zákaz použití olova opět na (evroém) stole Podrobnosti Aktuality 23. listopad 2020 Vážení rybáři, dovolujeme si Vás informovat o dalších snahách Evroé unie omezit použití olova (nejen) jako zátěže pro účely sportovního rybolovu. V uplynulém týdnu proběhla videokonference s agenturou ECHA (Evroá agentura pro chemické látky), která. Fotografická soutěž 2018. Knihovna U Mokřinky ve spolupráci s fotografem a Petrem Horálkem, Českou astronomickou společností a pardubickou hvězdárnou vyhlásili fotografickou soutěž s názvem Pohlednice z mého vesmíru. Téma, které navrhl pardubický fotograf a popularizátor astronomie Petr Horálek, otevírá všem.

Přehled základních informací o pomoci OSVČ, firmám, podnikatelům a veřejnosti v souvislosti s pandemií COVID-1 Podstatou soutěže je vyfotit něco zajímavého v rámci šesti stanovených témat (příroda, lidé, místa, zvířata a další) a uploadovat fotku do správného chlívku na této stránce. Soutěž už běží, potrvá do 17. června a ve hře je šest Nintendo.. Vítězkou fotografické soutěže Kde rádi divočíte? se stala Marie Pavlasová se snímkem Srpnové probuzení, zachycujícím romantickou krajinu Jizerských hor. Zvítězil ve veřejném hlasování z 411 zaslaných fotografií české divočiny. Své favority vybrali i fotografové a zaměstnanci Hnutí DUHA, které soutěž pořádalo Fotografická soutěž Procházka po českém venkově pořádaná Ministerstvem zemědělství, Celostátní sítí pro venkov, již zná vítěze! Ceny výhercům předal ministr zemědělství Marian Jurečka při příležitosti konání Večeru venkova v rámci veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích

Svazek obcí LANŠKROUNSKO vyhlašuje fotografickou soutěž v kategorii - Krajina a příroda Lanškrounska. Cílem soutěže je posilování vazeb obyvatel LANŠKROUNSKA k regionu kde žijí, zapojením široké veřejnosti do fotografování a poznávání přírodních atraktivit regionu LANŠKROUNSKA. Pořadatelem soutěže je Svazek obcí LANŠKROUSKA, Nám. J. M. Marků 12, 563 01. en-FOTOSOUTĚŽ - Jarní příroda. 28/03/2020. Pro děti z kroužku Mladých ochránců přírody LEDŇÁČCI je vyhlášená fotografická soutěž na téma Jarní přírody. Do soutěže ať mi děti zasílají fotografie rostlin, zvířat, ale i krajiny nebo neživé přírody. Soutěž potrvá do Velikonoc t.j. do 10. dubna 2020 Fotografická soutěž Kde rádi divočíte? o krásách české divoké přírody už má vítěze. 14. 12. 2017 - PRAHA [Econnect/Hnutí Duha] Vítězkou fotografické soutěže Kde rádi divočíte? se stala Marie Pavlasová se snímkem Srpnové probuzení, zachycujícím romantickou krajinu Jizerských hor. Zvítězil ve veřejném. Fotografická soutěž, zakončená výstavou snímků v prostorách Střední průmyslové školy V Úžlabině Praha 10. Ceny a hodnocení: O umístění snímků rozhodne hlasování učitelů a žáků školy, součástí hodnocení příspěvků je rozhodnutí odborné poroty - přizvaného fotografa

Příroda skrz objektiv – 7Kvarda MichalKudy z nudy - Praha fotografická - výstava na StaroměstskéVrána PavelNejvětší světová fotosoutěž CEWE PHOTO AWARD je v plnémLovci beze zbraní: Vítězné fotografie soutěže Swarovski
 • Tudorovci a yorkové.
 • Jack wiki.
 • Need for speed most wanted black edition download.
 • Skopové kosti.
 • Modely železnic.
 • Hladovka rakovina.
 • Čínské znamení opice.
 • Policie slavičín.
 • Mailchimp https mail google com mail u 0 /# inbox.
 • Laserový plotr.
 • Pobyt v nemocnici po operaci kotniku.
 • Napínák ocelového lanka.
 • Han solo actor.
 • Troublemaker song.
 • Kde se da strilet ze vzduchovky.
 • Dovolená francie.
 • Orby zdjecia.
 • Rosnička zelená chov.
 • Restaurace karel iv turnov.
 • Prázdný kalendář 2018.
 • Into the wild online titulky.
 • Qatar airways check in time.
 • Planum mastoideum.
 • Mechové rostliny.
 • Hypothalamus.
 • Odmaštění modelu.
 • Křížová cesta matek.
 • Počátek synonymum.
 • Jak zhubnout boky u mužů.
 • Navsteva zoo.
 • Tlačítkový telefon whatsapp.
 • Scuk hostivař.
 • Pokojové rostliny převislé.
 • Oční pohotovost plzeň.
 • Myšlenky před spaním.
 • Ghost csgo.
 • Villa grohmann.
 • Komplimenty pro muže.
 • Vícecestná dvířka pro kočky freedom.
 • Bílá velryba ukázka.
 • Zlomena licni kost lecba.